Konkurs „EKO podróże koleją”

Mamy przyjemność poinformować, że dobiegł końca konkurs plastyczny “EKO podróże koleją”. Organizatorem Konkursu jest ERMAT GROUP, działający na zlecenie i w imieniu PKP Polskich Linii Kolejowych S.A.

Zgodnie z regulaminem, konkurs został przeprowadzony w 4 grupach wiekowych:
dzieci w wieku przedszkolnym - konkurs plastyczny
uczniowie klas I-IV - konkurs plastyczny
uczniowie klas V-VIII - konkurs fotograficzny
uczniowie szkół ponadpodstawowych - konkurs fotograficzny

Dla każdej z grup przewidziane zostały poniższe nagrody:
- I miejsce – projektor multimedialny,
- II miejsce – laptop,
- III miejsce – aparat fotograficzny (lustrzanka).

Jury Konkursu zdecydowało,
· że w kategorii szkół ponadpodstawowych nie przyznano żadnej nagrody, ponieważ nadesłane prace nie spełniały wymogów co do tematyki prac. Nie przyznane w danej kategorii nagrody rzeczowe przekazane zostały n/w placówkom oświatowym, których uczniowie najaktywniej uczestniczyli w konkursie.
· że w kategorii uczniowie klas V-VIII – konkurs fotograficzny, z uwagi na małą ilość nadesłanych prac nagrody za miejsce 1 i 2 zostały przyznane uczniom w kategorii dzieci w wieku przedszkolnym

Nagrody w postaci projektorów multimedialnych otrzymują placówki:

● Przedszkole Miejskie nr. 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie
● Specjalistyczny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Chrzanowie

W swoich kategoriach, nagrodzeni w konkursie zostali:

I kategoria - dzieci w wieku przedszkolnym:

● Miejsce 1
Joanna Głowacka lat 6
Przedszkole Miejskie nr 7 w Jaworznie

● Miejsce 2
Adam Gantar i Natalia Kania lat 6
Przedszkole Miejskie nr 19 w Jaworznie
Ex aequo
Mateusz Czechowski lat 6
Przedszkole Miejskie nr 27 w Sosnowcu
Ex aequo
Szymon Liszka lat 6
Przedszkole Samorządowe w Myślachowicach

● Miejsce 3
Emilia Skupień lat 4
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu
Ex aequo
Karolina Okrzesik lat 6
Przedszkole Miejskie nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie

II kategoria - uczniowie klas I-IV - konkurs plastyczny:

● Miejsce 1
Nikola Banasik lat 8
Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie

● Miejsce 2
Gabrysia Ciepał lat 10
Szkoła Podstawowa nr 4 w Będzinie

● Miejsce 3
Lucia Prosco lat 10
Szkoła Podstawowa SOSW w Chrzanowie

III kategoria - uczniowie klas V-VIII - konkurs fotograficzny:

● Miejsce 3
Amelia Gredel klasa 8
Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom!